Záruční podmínky

Na všechny výkony a výrobky poskytujeme minimální záruku 2 roky, při dodržení záručních podmínek.

Vzhledem k zásadnímu vlivu ústní hygieny a chování pacientů na živostnost zubního ošetření, je třeba zohlednit tyto faktory v záručních podmínkách. Podobně jako např. u automobilu výrobce požaduje pravidelné kontroly v autorizovaném servisu, tak i kvalitní nové zuby nebo dobře opravené vlastní, vyžadují pravidelnou kontrolu a správnou péči. Pokud se nové auto nebude dobře mýt a čistit, doplňovat provozní tekutiny a chránit přes noc v garáži, bude trpět na mrazu a s necitlivým řidičem za volantem, brzy přestane sloužit.

Aby bylo možno uplatnit nárok na bezplatnou opravu výrobku či ošetření v záruční době, je nutné, aby klient:

1.      pečlivě dodržoval doporučený postup domácí péče o zuby a zubní náhrady.

2.      dostavoval se pravidelně alespoň 2x ročně na kontrolní vyšetření do našeho centra, kde bude provedena kontrola stavu chrupu, včetně dásně a kontrola ústní hygieny. Pokud budou zjištěny závažné nedostatky v péči o chrup, záruka nemůže být nadále poskytována. V případě zjištěných nedostatků jsou klienti povinni absolvovat ošetření u dentální hygientistky, jinak záruka automaticky končí. 

3.      dodržoval doporučení ošetřujícího lékaře a vyvaroval se škodlivých návyků či nesprávného používání výrobků, tj. např. omezení kouření, zdravá životospráva, používání chráničů zubů na noc či provozování kontaktních či rizikových sportovních aktivit.

Registrací k jinému zubnímu lékaři naše záruka také zaniká, neboť nemůžeme při pravidelných kontrolách sledovat vývoj situace ve Vašich ústech a v případě potřeby zavčas zabránit případnému vzniku škod na Vašem chrupu, implantátu, či zubní náhradě. Vyjimkou jsou kontrolní vyšetření neregistrovaných klientů, kde samozřejmě záruku nadále poskytujeme.

Při nedodržení těchto pravidel, nárok na bezplatné ošetření v rámci záruční doby pochopitelně zaniká

Děkujeme za pochopení

Ordinační hodiny
Objednejte se
Tel.: +420 515 225 202
Mobil: +420 605 556 672
Objednací formulář zde
Adresa
Havlík Dental Clinic s.r.o. 
Fibichova 1043/4
669 02 Znojmo
e-mail: recepce@hdclinic.cz