Zubní implantáty

Zuby – kvalita života

Naše zuby jsou velmi důležitou součástí našeho osobního výrazu. Dodávají nám sebedůvěru a kvalitu života. Zuby nám umožňují plnohodnotné kousání, neomezený úsměv, zřejmé vyjadřování a v neposlední řadě přirozený pocit.

Zdravé zuby nejsou samozřejmostí

Život zanechává na našich zubech stopy. Velmi často dochází ke ztrátě zubu či více zubů. Ztráta zubu bývá způsobena například onemocněním zubů, parodontitidou nebo úrazem.

Chybějící zub nám způsobuje nejen estetický problém, ale i funkční omezení v mnoha ohledech.

megagenhav.

Dlouhodobé zkušenosti a úspěšné výsledky

Zubní implantáty se vyznačují  především vyspělou a hlavně spolehlivou technologií. Implantáty umožňují plnohodnotnou a dlouhodobou náhradu chybějících zubů:

  • Nahrazují jeden či více ztracených zubů
  • Plně uchycují Vaši dosavadní protézu v ústech
  • Jsou vědecky ověřeny, zdokumentovány a testovány (dlouhodobá míra úspěšnosti více jak 96%, což je v medicíně ojedinělé)
  • Jsou používány již po několik desetiletí

Také právě pro Vás budou zubní implantáty cestou ke zvýšení kvality života, sebevědomí a přirozeného pocitu.

Kdo může mít zubní  implantáty?
U dospělých s dospělým chrupem může tento chirurgický zákrok podstoupit každý bez ohledu na věk. Pokud však spadáte do následujících skupin, je potřeba zákrok probrat se zubním lékařem, zda jsou pro vás zubní implantáty vhodné.
- Závažné onemocnění dásní
- Vysoký krevní tlak, cukrovka
- Závažné onemocnění
- Závažná osteoporóza
Je zavedení zubních implantátů bolestivé?
Zubní implantáty zavádíme v lokální anestezii, která snižuje bolestivost. V závislosti na klientovi je citlivost nervů různá a míra bolesti se značně liší. Ve většině případů je zázkrok nebolestivý.
Jak dlouho mi vydrží zubní implantát?
Při správné péči a pravidelných kontrolách může po srůstu s kostí, implantát vydržet stejně dlouho jako vaše zdravé vlastní zuby. 
Jak se o zubní implantáty starat?
Měli byste se o ně starat ještě lépe než o vlastní zuby. Na rozdíl od zubu není dáseň k implantátu přirostlá a proto jsou implantáty citlivější na bakterie v okolí. Dodržováním pečlivé ústní hygieny však svoje implantáty ochráníte. Pravidelně navštěvujte zubního lékaře a dentální hygienistku, která vám doporučí správnou domácí péči.